Tirana i beson vetëm Aleksit nga afrimet

Futboll

Tirana i beson vetëm Aleksit nga afrimet

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 19:01
Tirana

Tirana luan duelin e parë të Champions League kundër Dudelange në transfertë dhe trajneri Orges Shehi ka zgjedhur edhe formacionin.

Janë pak a shumë ata që luanin vjet rregullisht në kampionat, me ndryshimin që Behiratche luan në mbrojtje dhe Aleksi në vend të Tolit në mesfushë.

Dudelange: Fox, Skenderovic, Manuel Da Costa, Diouf, Kirch, Gashi, Sinani, Bojic, Morren, Nader, Hadji. Trajner: Carlos Fangeiro

Tirana: Bekaj, Tosevski, Behiratche, Najdovski, Ismajlgeci, Aleksi, Limaj, Totre, Xhixha, Seferi, Devid. Trajner: Orges Shehi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat