Balliu merr vendimin

Futboll

Balliu merr vendimin

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 12:59
Balliu

Mbrojtësi i Kombëtares, Ivan Balliu ka rinovuar kontratën e tij me skuadrën e Rajo Vajekanos.

30-vjeçari ka hedhur firmën në kontratën e re, e cila do ta mbajë mbrojtësin kuqezi të lidhur me klubin deri në vitin 2025.

Ka qenë vetë Balliu i cili e ka bërë publik lajmin për ndjekësit e tij në “Instagram” ku ka shprehur lumturinë për këtë rinovim me klubin e La Ligas.

I lumtur, i kënaqur dhe krenar që bëjë pjesë në këtë familje. Do të vazhdojmë të kënaqim tifozët e kësaj skuadre.”, ka shkruar Balliu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat