Shqetëson te Argjentina

Futboll

Shqetëson te Argjentina

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 13:22
Shqetëson te Argjentina

Ylli i kryesor i kombëtares së Argjentinës, Lionel Messi, rrezikon të humbasë ndeshjen e ardhshme miqësore kundër Xhamajkës, sipas “Tyc Sports”.

Sipas këtij burimi, sulmuesi 35-vjeçar ka shfaqur probleme shëndetësore.

Stafi mjekësor i albiceleste do të monitorojë nga afër gjendjen e tij dhe më pas do të marrë vendimin përfundimtar.

Me shumë gjasa, nëse Messi nuk do të luajë, vendin e tij pritet ta zërë ylli i Manchester City-t, Julian Alvarez.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat