Ballkani - Gjilani,  ky është rezultati  

Futboll

Ballkani - Gjilani,  ky është rezultati  

Nga: K.G. Më: 2 tetor 2022 Në ora: 13:54
Ballkani

Ballafaqimi mes Ballkanit të Therandës dhe Gjilanit, po zhvillohet në Therandë.

Ballkani është në epërsi me 1:0.

Në fund të pjesës së parë Arbër Prekazi shënoi autogol.

Koha është e mirë dhe fusha e përshtatshme për lojë.

Gripshi i Ballkanit largohet në fund të pjesës së parë. Ballkani pati katër raste, një herë qëlloi edhe shtyllën.

Ndeshja është e vlefshme e javës së nëntë të elitës së futbollit të Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat