Lojtari i Milanit e pranon pas humbjes nga Chelsea

Futboll

Lojtari i Milanit e pranon pas humbjes nga Chelsea

Më: 6 tetor 2022 Në ora: 14:16
Lojtari i Milanit e pranon pas humbjes nga Chelsea

Pavarësisht fitores dramatike në fundjavë, Milani nuk arriti të mbajë momentin e mirë të krijuar. Kuqezinjtë u mposhtën në “Stamford Bridge” nga skuadra e Chelsea-t me rezultatin 3-0. Djemtë e drejtuar nga Pioli ishin të pafuqishëm ndaj kundërshtarit.

Pas përfundimit të ndeshjes, Bennacer ka dhënjë një intervist për mediat italianë, ku tha se Champions League është nivel tjetëer.

“Kjo humbje dhemb shumë. Liga e Kampionëve është në një nivel tjetër, ne duhet të japim më shumë dhe të punojmë për gjërat që nuk i bëmë mirë.

Duhet të rishikojmë lojën dhe të shohim gjërat që nuk i kemi bërë mirë”- u shpreh Bennaser.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat