Raphinha i trondit të gjithë

Futboll

Raphinha i trondit të gjithë

Më: 26 nëntor 2022 Në ora: 14:15
Raphinha i trondit të gjithë

Një deklaratë tronditëse ka ardhur nga Raphinha sa i përket mënyrës sesi po trajtohet Neymar.

Ky i fundit është dëmtuar nga ndeshja me Serbinë, por në Brazil nuk duket të jenë edhe shumë të trishtuar. Mbi këtë realitet të hidhur ishte vetë shoku i ekipit, Raphinha, që ka dhënë deklaratën e vitit.

“Tifozët e Argjentinës e trajtojnë Mesin si Zot.

Portugalia e trajton Ronaldon si mbret.

Brazilianët këndojnë dhe urojnë që Neymar t’i thyhen këmbët. Sa e trishtë, gabimi më i madh i Neymar është që ka lindur në Brazil.

Ky vend nuk e meriton talentin e tij”, tha Raphinha.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat