Ballistët festojnë 30 vitet!

Futboll

Ballistët festojnë 30 vitet!

Më: 26 nëntor 2022 Në ora: 18:00
Ballistët festojnë 30 vitet!

Ballistët festojnë 30 vitet!!

Ballistët festojnë 30 vitet! Kjo tifozeri është krenari për Shqipërinë, teksa gjithmonë kanë shprehur dashurinë e tyre pa kushte për Kombëtaren kuqezi, duke mos njohur atë të Maqedonisë së Veriut.

Kuqezinjtë e Tetovës janë shpallur për herë të parë si kampion në kampionatin e Maqedonisë së Veriut në vitin 2011.

Një moment emocionues që të shkakton rrënqethjeishte ajo kur 15.000 tifozë nisin që të këndojnë Besa-Besë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat