Gjermania në presion, Kroacia ndeshet me Kanadën

Futboll

Gjermania në presion, Kroacia ndeshet me Kanadën

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 11:32
Gjermania - Spanja

Spanjë-Gjermani është ndeshja kryesore e kësaj të diele!

Kjo e dielë në Botërorin Kata 2022, ka super ndeshjen Spanjë-Gjermani, që përkon me ditën e 8-të.

Për këtë sfidë që për “pancerat” është për jetë a vdekje publiku është i ndarë në mendim e parashikim.

Tifozët i “japin” fitoren Belgjikës, shohin më favorite Japoninë ndaj Kosta Rikës dhe më të balancuar sfidën tjetër Kroaci - Kanada.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat