Shkëndija gabon në Tetovë

Futboll

Shkëndija gabon në Tetovë

Nga: K. G. Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 15:12
Pamje nga ndeshja

Shkëndija e Tetovës gabon si vendas, duke luajtur baras 0:0 me Tikveshin e Kavadarit, në takimin e javës së 16-të të Kampionatit të Maqedonisë së Veriut në futboll. 

Skuadra e Kavadarit ia prishi festën e ditëlindjes “Ballistëve”. 

Shkëndija dominoi, pati raste por në fund u mjaftua vetëm me një pikë. 

Shkëndija renditet në pozitën e tretë me 25 pikë dhe ka dy më shumë se Tikveshi në pozitën e katërt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat