Partizani mbyll bashkëpunimin me dy lojtarë, u afruan në merkaton verore

Futboll

Partizani mbyll bashkëpunimin me dy lojtarë, u afruan në merkaton verore

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 16:44
Partizani

Partizani i ka dhënë fund marrëveshjes me dy lojtarë të cilët i afroi gjatë merkatos së verës.

Bëhet fjalë për Matej Cvetanovski dhe Aristoteles Romero.

Ndërprerja e marrëveshjes me lojtarët erdhi në mënyrë konsensuale teksa në këtë vendim ka ndikuar mungesa e vazhdimësisë të futbollistëve ndërsa në pjesën e parë të sezonit kaluan më shumë kohë në stol.

Lajmin për ndërprerjen e bashkëpunimit me Cvetanovskin dhe me Romeron e njoftoi vetë klubi i Partizanit nëpërmjet faqes zyrtare në rrjetet sociale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat