Shoku i qelisë së Dani Alves është ish-truproja e Ronaldinhos!

Futboll

Shoku i qelisë së Dani Alves është ish-truproja e Ronaldinhos!

Më: 28 janar 2023 Në ora: 19:51
Alves

Quhet Coutinho, shoku i qelisë së Dani Alves është ish-truproja e Ronaldinhos!

Është bërë i ditur identiteti i shokut të qelisë së ish-mbrojtësit të Barcelonës, Dani Alves.

Është raportuar se braziliani Coutinho, gjithashtu i akuzuar për përdhunim, jeton në një qeli burgu futbollistin 39-vjeçar.

Sipas Diario Sport, bëhet fjalë për ish-truprojen e ish-sulmuesit të katalanas, Ronaldinho.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat