Rezultatet e pjesës së parë të Superligës së Kosovës 

Futboll

Rezultatet e pjesës së parë të Superligës së Kosovës 

Nga: K.G. Më: 28 maj 2023 Në ora: 15:48
Pamje nga një atmosferë në Ferizaj

Vëmendja në Ferizaj dhe në Mitrovicë.

Ferizaj po avancon me rezultat 1:0 ndaj Dukagjinit të Klinës, në takimin e javës së 36-të të elitës së futbollit të Kosovës.

Trepça ’89 po pëson humbje nga Prishtina. 

Rezultatet 

Drenica - Drita 1:1
Ferizaj - Dukagjini 1:0
Gjilani - Ballkani 0:0
Malisheva - Llapi 1:1
Trepça '89 - Prishtina 0:1

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat