10 yjet që synon Manchester United këtë verë

Futboll

10 yjet që synon Manchester United këtë verë

Më: 6 qershor 2023 Në ora: 18:53
Foto ilustrim

10 yjet që synon Manchester United këtë verë!

Si çdo verë, Manchester United është një nga skuadrat që investon më shumë për të përforcuar skuadrën.

Këtë herë do të jetë trajnerit ten Hag që ka në dorë lëvizjet që do të bëhen për të ndërtuar një skuadër më solide pas një sezoni pozitiv.

Djajtë e Kuq janë në kërkim të një sulmuesi klasi, një mesfushori me tipare sulmuese, një portier dhe një mbrojtës qendre. “Goal” ka evidentuar 10 prej kandidatëve të mundshëm.

Mason Mount (Chelsea)

Harry Kane (Tottenham)

Neymar (Paris Saint-Germain)

Declan Rice (West Ham)

Victor Osimhen (Napoli)

Goncalo Ramos (Benfica)

Randal Kolo Muani (Eintracht Frankfurt)

Rasmus Hojlund (Atalanta)

Kim Min-jae (Napoli)

Bart Verbruggen (Anderlecht)

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat