Tirana firmos me ish-sulmuesin e Vllaznisë dhe Kastriotit

Futboll

Tirana firmos me ish-sulmuesin e Vllaznisë dhe Kastriotit

Më: 6 qershor 2023 Në ora: 19:05
Kaina Nunes

Tirana firmos me ish-sulmuesin e Vllaznisë dhe Kastriotit!

Kaina Nunes është zyrtarisht lojtari më i ri i Tiranës.

Klubi kryeqytetas ka njoftuar nëpërmjet rrjeteve sociale transferimin e sulmuesit brazilian, i cili më parë ka luajtur për Vllazninë, Kastriotin dhe Besën.

26-vjeçari shënoi 4 gola në Superiore sezonin e fundit dhe tashmë do të vendoset nën urdhërat e trajnerit Shehi dhe do të nisë punën për sfidat e para kualifikuese që Tirana do të zhvillojë në Conference League.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat