Parashikimi i motit për sot

Kosova

Parashikimi i motit për sot

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 06:49
Ilustrim

Në mëngjes parashihet mjegull e radiacionit, si pasojë e rënies së temperaturave gjatë natës dhe insolacionit gjatë ditës.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -3 deri -5 gradë Celsius.

Maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 7-10 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë nga verilindja, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat