Kjo shkollë e vendos mbrapsht flamurin e Kosovës

Kosova

Kjo shkollë e vendos mbrapsht flamurin e Kosovës

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 17:36
Flamuri i Kosovës

Ndodh edhe kjo.

Shkolla “Lismir” në komunën e Fushë Kosovës në prag të Festës së 28 Nëntorit ka vendosur flamurin kombëtar kuq e zi si dhe atë të Kosovës.

Mirëpo këtë të fundit e kanë vendosur mbrapsht.

Më poshtë mund ti shihni fotografitë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat