Limaj uron muajin e Ramazanit

Kosova

Limaj uron muajin e Ramazanit

Më: 12 prill 2021 Në ora: 18:20
Fatmir Limaj

Kryetari i Nismas Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka uruar besimtarët myslimanë në Kosovë, për muajin e Ramazanit.

”Të gjithë qytetarëve të besimit islam, urime fillimi i muajit të Shenjtë të Ramazanit, dita e parë e të cilit është nesër.

Në këtë muaj të shenjtë, uroj që mirësia, solidariteti dhe paqja të jenë përcjellëse e motivuese për një jetë më të mirë për të gjithë. Agjërim të lehtë!”.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat