Ngjarjet e paralajmëruara për nesër

Kosova

Ngjarjet e paralajmëruara për nesër

Më: 15 maj 2021 Në ora: 00:08
Foto ilustrim

Lidhja Demokratike e Kosovës mban konferencë për media.

(Selia qendrore e LDK-së, ora 12:00)

Koordinatori i Qendrës së Vaksinimit në Prishtinë, Niman Bardhi mban konferencë për medie.

(Salla “1 Tetori”, Prishtinë, ora 12:00)

Kompania InstaBuilt nis kontingjentin e parë të shtëpive modulare për në ShBA.

(Llazarevë, fabrika InstaBuilt, ora 12:00)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat