Hoxha nga Prishtina habit me deklaratën e fundit: Sa të shpifura janë bashkëshortet që...

Kosova

Hoxha nga Prishtina habit me deklaratën e fundit: Sa të shpifura janë bashkëshortet që...

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 07:48
Husamedin Abazi

Imami që shërben në xhaminë e ‘4 Llulave’ në Prishtinë, Husamedin Abazi ka bërë një postim kontrovers në Facebook.

Hoxha nga Prishtina ka habitur nga të gjithë me një shkrim që ka shpërndarë në rrjetet sociale.

Ku ka thënë se janë të shpifura bashkëshortet që postojnë foto me familjen e tyre por që nuk postojnë foto me familjen e burrit.

“Sa të shpifura janë bashkëshortet të cilat me dhjetëra herë postojnë foto me prindërit, motrat, dhe vëllezërit e tyre, e nuk e postojne qoftë një foto me bashkëshortin, prindërit dhe motrat e tij! Phiii”, ka shkruar Hoxhë Husamedin Abazi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat