Kjo pjesë e Kosovës zbardhet nga bora

Kosova

Kjo pjesë e Kosovës zbardhet nga bora

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 16:23
Foto ilustrim

Një pjesë e Kosovës ka filluar të zbardhet nga bora.

Bëhet fjalë për Bjeshkët e bukura të Istogut.

Frektuentuesit e kësaj zone që është afër pjesës së njohur si Lugu i Butë kanë konfirmuar se bora po bie në vazhdimësi.

Dhe se rrugët mbesin të kalueshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat