Agim Veliu uron LDK-në për 32 vjetorin e themelimit të Degës së Podujevës

Kosova

Agim Veliu uron LDK-në për 32 vjetorin e themelimit të Degës së Podujevës

Nga: A.SH Më: 19 mars 2022 Në ora: 17:14
Agim Veliu

Ish-kryetari i Podujevës, Agim Veliu ka uruar simpatizantët e Lidhjes Domekratike të Kosovës, për 32 vjetorin e themelimit të Degës së Podujevës.

Ai shpreh mirënjohje për të gjithë ata që kontribuan në themelimin për rrugëtimin e suksesshëm të LDK-së.

Postimi në Facebook:

Aktivistë, anëtarë dhe simpatizantë të Lidhjes Demokratike të Kosovës,

Urime 32 vjetori i themelimit të Degës së Podujevës!

Mirënjohje të gjithë atyre që kontribuan në themelimin dhe për më shumë se tri dekada e ndihmuan dhe bënë gjithçka për rrugëtimin e suksesshëm të LDK-së.

Kujtim i përjetshëm për ata që dhanë jetën në mbrojtje të vlerave të LDK-së!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat