​Ngjarjet e datës 14 maj

Kosova

​Ngjarjet e datës 14 maj

Më: 14 maj 2022 Në ora: 00:03
Foto ilustrim

Federata e Pingpongut organizon Kupën e Republikës së Kosovës për Junior U17.

(Shkolla ‘Tefik Çanga’ në Ferizaj, ora 10:00) 

Grupi Parlamentar i AAK-së mban konferencë për media.

(Oborri i Kuvendit të Republikës së Kosovës, ora 11:00)

Grupi i organizuar i qytetareve për ndalim të Fabrikës së Çimentos, mban protestë gjithë popullorë në kundërshtim të ndërtimit të fabrikës se çmimentos në Dollc të Klinës.

(Ora 12:00)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat