Parashikimi i motit

Kosova

Parashikimi i motit

Më: 19 maj 2022 Në ora: 07:19
Foto ilustrim

Sot pritet të mbajë kryesisht mot me diell, me vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 4-8 gradë celsius.

Ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 20-22 gradë celsius. 

Përveç që më ngrohtë se dje, sot nuk pritet të ketë shi. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat