​Lëndime në punë në Prizren e Kaçanik

Kosova

​Lëndime në punë në Prizren e Kaçanik

Më: 22 maj 2022 Në ora: 13:44
Foto ilustrim

Një person është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK, pasi që i njëjti derisa ka qenë duke punuar në një kompani private ka pësuar lëndime trupore.

Rasti ka ndodhur dje dhe po hetohet nga policia.

Edhe në fshatin Kaçanik i Vjetër të Kaçanikut, një person ka pranuar trajtim mjekësor, pasi që i njëjti derisa ka qenë duke punuar një kompani private ka pësuar lëndime trupore, rasti është duke u hetuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat