​Ngjarjet e datës 25 qershor

Kosova

​Ngjarjet e datës 25 qershor

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 00:13
Foto ilustrim

Pishina në Prishtinë hap sezonin veror. (Parku Gërmia, ora 10:00)

Komisioni i Shëndetësisë nga Lidhja Demokratike e Kosovës – dega në Gjilan, mban konferencë për medie.

(Selia e LDK-së, Gjilan, ora 11:00)

Rrjeti i OJQ-ve AVONET dhe komuniteti i biznesit në Komunën e Vitisë, mbajnë konferencë për media për mosbashkëpunimi i qeverisë lokale, deputetëve të Kuvendit të Kosovës dhe Qeverisë së Republikës së Kosovës, i cili ka ndikuar në ngecje të projekteve dhe neglizhencë.

(Përballë Shtëpisë së Kulturës "Gursel e Bajram Sylejmani" në Viti, ora 12:30)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat