Moti i nxehtë në Kosovë

Kosova

Moti i nxehtë në Kosovë

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 07:10
Foto ilustrim

Prishtina ‘Weather’ njofton se edhe gjatë ditëve të ardhshme sot ë vazhdojë vapa afrikane.

“Vazhdona vapa afrikane edhe përgjatë ditëve të ardhshme”, thuhet në njoftimin e Prishtina ‘Weather’.

Ndryshe ditën e djeshme në orët e pasdites ka pasur rrebeshe shiu, e breshëri dhe bubullima.

Ndërsa edhe sot ka filluar të jetë moti i nxehtë, temperatura momentale është 19C, dhe pritet të shkoj deri në 33C.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat