​Ngjarjet e datës 2 korrik

Kosova

​Ngjarjet e datës 2 korrik

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 23:55
Foto ilustrim

Qendra për Shërbime Humane dhe Zhvillim në bashkëpunim me Zyrën e UNICEF-it, organizon një aktivitet me prindërit dhe fëmijët për të përmbyllur “Muajin e Prindërimit”.

(Parku i Gërmisë, ora 9:30)

Komisioni për Arsim i Lidhja Demokratike e Kosovës- dega Gjilan, mban konferencë për medie.

(Selia e LDK-së, ora 11:00)

Komuna e Prishtinë organizon aktivitetin më të ri kulturor për qytetarët e saj - Festa e Deklaratës së Kushtetutshmërisë me orkestrën “2 Korriku”.

(Rruga “2 Korriku”, ora 12:00) 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat