​Rritje e lehtë e rasteve aktive me COVID

Kosova

​Rritje e lehtë e rasteve aktive me COVID

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 10:41
Foto ilustrim

Aktualisht janë 1 mijë e 66 raste aktive me COVID-19.

Në 24-orëshin e fundit 106 qytetarë kanë rezultuar pozitivë me COVID-19 në Kosovë.

Ndërsa nuk është shënuar asnjë rast të vdekjes nga koronavirusi.

Janë shëruar 52 qytetarë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat