Ky është çmimi i biletës Prishtinë-Fushë Kosovë

Kosova

Ky është çmimi i biletës Prishtinë-Fushë Kosovë

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 10:42
Foto ilustrim

Në vazhën e rritjes së çmimeve pothuajse te çdo shërbim e produkt, rritje ka pësuar edhe bileta Prishtinë - Fushë Kosovë.

Një taksist që bartë udhëtarët e kësaj linje, e ka shkruar në veturën e tij çmimin e biletës, e cila është 80 centë.

“80 centë bileta”, ka shkruar ai në letrën e vendosur brenda veturës.

Image
Çmimi i biletës

Në disa taksi të tjerë bileta e kësaj linje kushton 1 euro.

Image
Çmimi i biletës
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat