Vdekja e hershme e Diellzës, Lladrovci ngushëllon familjen Leku nga Baica

Kosova

Vdekja e hershme e Diellzës, Lladrovci ngushëllon familjen Leku nga Baica

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 18:54
Diellza Leku dhe Ramiz Lladrovci

Me rastin e vdekjes në moshë të re të Diellza (Demir) Leku nga fshati Baicë i Komunës së Drenasit, kryetari i Komunës, Ramiz Lladrovci ka ngushëlluar familjen Leku.

“Me dhimbje morëm lajmin për vdekjen në moshë të re të Diellza Demir Leku nga fshati Baicë i Komunës së Drenasit.

Ne emër të Komunës, familjes Leku ju shpreh ngushëllimet më të sinqerta për humbjen e vajzës së tyre”, ka ngushëlluar kryetari Lladrovci familjen Leku.

Diellza vdiq të hënën, ndërsa varrimi i saj është pasditen e sotme në vendlindje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat