Kabashi: Veç episodet e radhës të serialit, fundi i së cilit është themelimi i Zajednicës

Kosova

Kabashi: Veç episodet e radhës të serialit, fundi i së cilit është themelimi i Zajednicës

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 23:51
Bekim Kabashi 

Gazetari Bekim Kabashi ka komentuar zhvillimet e fundit në veri të vendit.

Përmes një postimi në rrjetin social "Facebook", Kabashi ka thënë se pas dramës me targa është një episod i radhës i serialit të njëjtë, me skenar zgjedhjet në veri për të verifikuar pranimin e "Zajednicës".

Reagimi i tij:

Pas dramës me targa, vjen episodi i dytë i të njëjtit serial tash me skenar zgjedhjet në veri, per me e justifiku pranimin e Zajednicës.

T'marten e javes së ardhshme vjen Cholleti, që ja jep kryeministrit disa 'info që ky nuk i ka'. Shtyhen zgjedhjet për ni datë tjetër për të cilën pajtohen serbët me marrë pjesë në to, që atë dakordimin e Brukselit për të gjitha marrëveshjet e kaluara e çon në një nivel edhe më konkret drejtë themelimit të Zajednicës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat