Tërmet në Maqedoni

Maqedonia

Tërmet në Maqedoni

Më: 19 maj 2022 Në ora: 19:41
Foto ilustrim

Një tërmet me magnitudë 2.2 ballë të shkallës Rihter është regjistruar sot me epiqendër 9 kilometra nga qyteti i Gostivarit.

Në afërsi të Gostivarit edhe dje ka ndodhur në tërmet.

Forca e tërmetit ishte e njëjtë.

Sot tërmete në vendet fqinje ka pasur në Greqi, Shqipëri dhe Bullgari/

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat