Edhe kjo nuk ishte parë/ Bodybuilder-i martohet me kukullën e seksit: Ajo ka ndjenja

Bota e Yjeve

Edhe kjo nuk ishte parë/ Bodybuilder-i martohet me kukullën e seksit: Ajo ka ndjenja

Më: 26 nëntor 2020 Në ora: 10:11
Yuri Tolochko dhe kukulla

Një Bodybuilder nga Kazakistani është martuar me një kukull seksi në një ceremoni madhështore duke festuar lidhjen e tyre 18-mujore.

Yuri Tolochko u martua me të fejuarën e tij kukullën e seksit Margo në një ceremoni tradicionale – me dhjetëra mysafirë të lumtur dhe një vallëzim romantik.

Dhëndri i veshur me një kostum të zi dhe kravatë, duket i buzëqeshur në videon e tij të dasmës, të postuar në Instagram sot, ndërsa vallëzon me nusen e tij me fustanin e bardhë.

Duke marrë në krahët e tij gruan e tij kukull, Tolochko dhe Margo duken çift i lumtur. Vetëm se Margo është në fakt një kukull seksi sintetike.

Duke shpërndarë pamjet e festës së pazakontë në Instagram, aktori me mjekër shkruajti: “Ka ndodhur. Vazhdon.”

Tolochko fut një unazë në gishtin e Margo para se çifti të ndajë një puthje në buzë para një turme njerëzish

Tolochko shprehet se ajo nuk është thjesht një kukull por ka ndjenja.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat