Alketa Vejsiu me dukje mahnitëse në paraqitjen e radhës në veshje transparente

Bota e Yjeve

Alketa Vejsiu me dukje mahnitëse në paraqitjen e radhës në veshje transparente

Më: 26 nëntor 2020 Në ora: 16:11
Alketa Vejsiu

Ajo është njëra nga prezantueset më të admiruara në trojet shqiptare.

Fjala është për moderatoren nga Shqipëria, Alketa Vejsiu, e cila njëherësh është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Bukuroshja, e cila në Instagram numëron një milion ndjekës, së fundmi ka befasuar me disa imazhe që ka sjell.

Biondja vjen në formë të mahnitshme dhe kësaj radhe ka zgjedhur një kostum transparent rozë.

Përkundër viteve, Alketa çdo ditë e më shumë po vazhdon të jetë e komentuar për paraqitjet atraktive.

Komplimentet krahas këtyre postimeve ishin të ndryshme, duke e përgëzuar për ‘look-un’ e veçantë.

Alketa përndryshe ka filluar me emision të ri dedikuar dashurisë, i cili mban emrin “Love Story”. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat