Sara Hoxha vajzë me fat, Ledri Vula tregon se është djalë për shtëpi

Bota e Yjeve

Sara Hoxha vajzë me fat, Ledri Vula tregon se është djalë për shtëpi

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 12:13
Ledri Vula dhe Sara Hoxha

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, që do vijë në jetë dita-ditës.

Dhe këngëtari ka treguar se jo vetëm është një baba i përkushtuar por edhe “një djalë për shtëpi”.

Ai postoi një foto teksa lante dhëmbët dhe njëkohësisht po hekuroste një peshqir.

“Djalë për shtëpi 😬”- shkroi këngëtari, krahas imazhit.

Pak ditë më parë, Sara Hoxha i bëri një lojë Ledri Vulës duke u shtirur sikur i plasën ujërat për të parë reagimin e tij.

Teksa nuk dinte çfarë të bënte, këngëtari përpiqej të qetësonte partneren me fjalë të ëmbla dhe përkëdhelje.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat