“Hera e parë në jetën time me…”- Tayna shfaqet ndryshe nga çdo herë tjetër dhe na habiti të gjithëve

Bota e Yjeve

“Hera e parë në jetën time me…”- Tayna shfaqet ndryshe nga çdo herë tjetër dhe na habiti të gjithëve

Më: 28 nëntor 2020 Në ora: 00:14
Tayna

Tayna shfaqet gjithmonë sensuale në rrjete sociale dhe sa herë publikon foto apo video, tërheq vëmendjen e të gjithëve.

Por, këtë herë, bukuroshja është shfaqur shumë ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim.

Këngëtarja ka publikuar në Instagram një video ku shfaqet e veshur me golf, gjë që nuk e ka bërë kurrë më parë.

Image

“Hera e parë në jetën time me rrollk… ja kom nis me përparu. E ky gjest as vet s’e di pse,”- shkroi Tayna krahas videos.

Edhe nëse këngëtarja do të fillojë ta shtojë këtë veshje në garderobën e saj, fotot provokuese në Instagram me siguri nuk do të mungojnë.

Ndërkohë, para disa javësh, menaxheri i saj, Rinor Hykolli, zbuloi se reperja do të publikojë së shpejti dy projekte muzikore, të cilat mbetën pezull për shkak të pandemisë.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat