Kourtney Kardashian nis përgatitjet për verën, trupi i saj duket për lakmi

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian nis përgatitjet për verën, trupi i saj duket për lakmi

Nga: H.O. Më: 29 nëntor 2020 Në ora: 22:45
Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian dhe familja e saj e famshme kohët e fundit kanë ndjekur rregullat për të mos festuar Falënderimet së bashku.

Dhe kreatorja e Poosh duket se ka filluar përgatitjet për verën përsëi, duke treguar trupin e saj në formën më të mirë në bikine.

Ajo doli shumë mirë nga darka e Falënderimeve, duke u shfaqur në veshjen ngjyrë vjollcë.

Kourtney tregoj edhe njëherë që pandemia nuk ka ndikuar në linjat e saj trupore./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat