Selena Gomez i dëshiron ndryshimet në imixhin dhe stilin e saj 

Bota e Yjeve

Selena Gomez i dëshiron ndryshimet në imixhin dhe stilin e saj 

Nga: D.B. Më: 2 dhjetor 2020 Në ora: 19:48
Selena Gomez

Është bërë paksa e modës që Vip-at e showbizz-it kur ndahen nga partnerët e shikojnë si të udhës të bëjnë ndryshime drastike në pamje.

Ndarja e saj nga Justin duket se i ka lënë një përshtypje të hidhur shumë fansave por sipas gjasave Selena Gomez po përpiqet të harrojë gjithçka dhe këtë e themi në aspektin e paraqitjes fizike,tranmseton " Bota sot".

Para disa ditësh na tregoi me postimet e saj në Instagram modelin e ri të flokëve të kapura bishtalec dhe kjo u shoqërua me përshtypje pozitive nga fansat të cilët reaguan me komente në postimin e saj në Instagram.

Por prisni se ka akoma! Selena ka ndryshuar përsëri dhe këtë herë i ka prerë flokët dhe ngjyrosur me një model ndryshe.

Si mendoni? A i shkon ky model flokësh Selena Gomez-it?

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat