Nuk kishte si të ndodhte ndryshe! Vajza e Robert Berishës dhe Nora Istrefit tregon për herë të parë talentin në muzikë

Bota e Yjeve

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe! Vajza e Robert Berishës dhe Nora Istrefit tregon për herë të parë talentin në muzikë

Më: 4 dhjetor 2020 Në ora: 07:10
Robert Berisha dhe Renee

Me dy prindër që i përkasin botës së artit, edhe Renee nuk kishte si të “shpëtonte” nga muzika.

Robert Berisha dhe Nora Istrefi e kanë regjistruar të voglën e tyre në një kurs pianoje.

Së fundmi, këngëtari, ndau me të gjithë një video shumë të bukur në Instastory.

Në të, shfaqet Renee duke luajtur në piano, teksa ka mësuar notat muzikore, ndërkohë që babai i saj nuk mund të ishte më krenar.

Edhe pse të ndarë, Nora Istrefi dhe Robert Berisha e kanë treguar se janë të dy prindër të përkushtuar.

Dhe, kështu siç e kanë nisur, nuk është çudi që në të ardhmen Renee të jetë një ndër emrat më të rëndësishëm të muzikës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat