Rosalia po sjell një remiks të këngës më të suksesshme të vitit 2020!

Bota e Yjeve

Rosalia po sjell një remiks të këngës më të suksesshme të vitit 2020!

Më: 4 dhjetor 2020 Në ora: 17:00
Rosalia

Kënga më e suksesshme e këtij viti ishte padyshim “Blinding lights” e artistit The Weeknd, e cila numëron më shumë se 355 milionë klikime në YouTube dhe është kënga më e dëgjuar në Spotify për vitin 2020.

“Blinding Lights”, e cila u publikua fiks një vit më parë, është një prej këngëve më të dëgjuara në historinë  e Spotify.

Ky hit meritonte me patjetër një remiks dhe kush më mirë se Rosalia do ta bënte këtë?

The Weeknd ka bashkuar forcat me këngëtaren më të famshme të momentit, ndërsa në rrjet është bërë nami na ky lajm!

Kënga e tyre është publikuar vetëm 3 orë më parë në Youtube dhe po bën namin me klikime.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LA ROSALÍA (@rosalia.vt)

Me shumë mundësi, “Blinding lights Remix” do të thyejë të tjera rekorde pasi hiti origjinal bëri namin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat