“E bukura ime”- Një nuse si Kejsi, ja urimi që i bën vjehrrës për ditëlindje

Bota e Yjeve

“E bukura ime”- Një nuse si Kejsi, ja urimi që i bën vjehrrës për ditëlindje

Më: 7 dhjetor 2020 Në ora: 16:48
Kejsi

Kejsi ka treguar gjithmonë se ka një lidhje të veçantë me vjehrrën e saj, Shpresa Lushajn.

Dhe nuk kishte si të mos mungonte urimi i saj për mamanë e Stresit, edhe pse nuk e festojnë dot së bashku për shkak se Kejsi është në Kanada.

Ajo publikoi disa foto krah vjehrrës në InstaStory dhe e uroi: “Gëzuar ditëlindjen, të përqafoj me mall! Edhe 100 vite të lumtura.”

Në një tjetër postim shkroi: “E bukura ime”.

Gjithashtu, Kejsi publikoi edhe një foto familjare, ku shihet krah partnerit të saj, Stresit, vjehrrit, Sali Lushajt dhe vjehrrës, duke treguar edhe njëherë së gëzon marrëdhënie të mirë me familjen e reperit.

Çifti janë përfolur disa herë për ndarje, megjithatë duket se gjithmonë e gjejnë rrugën për tek njëri-tjetri.

Kejsi jetojnë në shtete të ndryshme, por largësia e ka përfocuar martesën e tyre.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat