Në muajt e fundit të shtatzënisë, modelja e njohur pozon lakuriq në banjo

Bota e Yjeve

Në muajt e fundit të shtatzënisë, modelja e njohur pozon lakuriq në banjo

Më: 10 dhjetor 2020 Në ora: 18:11
Emily Ratajkowski

Emily nuk “di” të vishet as në prag të lindjes.

Modelja e njohur, Emily Ratajkowski, ka pak kohë që ka konfirmuar se është shtatzënë për herë të parë.

Që nga atëherë, ajo nuk i ka ndalur fotografitë, përmes së cilave vë në pah barkun e rrumbullakosur çdo ditë.

Por, ajo nuk e ka problem edhe të pozojë tërësisht e zhveshur dhe këto fotografi janë të shpeshta nga ajo.

Njësoj veproi edhe së fundi, teksa postoi foto gjatë kohës kur po bënte dush në banjo dhe shihet tërësisht e zhveshur.

Image
 
Emily u mundua që gjoksin ta mbulonte me anë të duarve, teksa në kokë po mbante një peshqir.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat