Brenda shtëpisë luksoze të Cristiano Ronaldos, kështu është stolisur për festa

Bota e Yjeve

Brenda shtëpisë luksoze të Cristiano Ronaldos, kështu është stolisur për festa

Më: 10 dhjetor 2020 Në ora: 23:53
Cristiano Ronaldo me Georgina Rodriguez.

Ndër çiftet më të përfolura janë edhe Cristiano Ronaldo me Georgina Rodriguez.

Dyshja janë shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat sjellim pamje nga përditshmëria dhe momentet më të lumtura që kalojnë bashkë.

Më aktive në këtë drejtim është Georgina, e cila ndan shumë shpesh video e fotografi edhe me fëmijët.

Së fundi, ajo publikoi disa video, në të cilat solli pamje brenda shtëpisë super-luksoze të saj dhe Ronaldos.

Me ato video shohim se çifti tashmë kanë nisur përgatitjet për festat e fundvitit dhe se çdo kënd i shtëpisë është stolisur.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat