Demi Rose nuk ndalet, rrit temperaturat në rrjet

Bota e Yjeve

Demi Rose nuk ndalet, rrit temperaturat në rrjet

Më: 11 dhjetor 2020 Në ora: 17:09
Demi Rose

Modelja britanike, Demi Rose, është shumë aktive në rrjetet sociale.

Modelja edhe kësaj here ka lënë gojëhapur ndjekësit e saj.

Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi ku shihet gjysmë e veshur me një 'body' të zezë, e cila e bën të duket edhe më joshëse modelen.

Në pak kohë, kjo fotografi, u pëlqye dhe komentua nga ndjekës nga e gjithë bota.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat