Daria Hramtsova një aktore ruse e përsosur e teatrit, kinemasë dhe serive televizive

Bota e Yjeve

Daria Hramtsova një aktore ruse e përsosur e teatrit, kinemasë dhe serive televizive

Nga: D.B. Më: 11 dhjetor 2020 Në ora: 17:24
Daria Hramtsova

Daria Hramtsova është e njohur për audiencën televizive për fotot tilla lëvizje si "shkolla të mbyllura", "anije", "botë të errët: Ekuilibri". Ajo ka lindur dhe është rritur në një qytet të vogël të errët Toropets, i cili ndodhet në rajonin Tver. Kjo ndodhi në një familje e zakonshme e mësuesve.

Daria Hramtsova ka lindur 4 prill 1988. Që nga fëmijëria, ajo prirur për hobi të tilla si gjimnastikë dhe koreografi, aktivitet që në një farë mënyre ndikuar edhe zgjedhjen e saj të profesionit të ardhshëm. Pas shkollës së mesme, Daria Hramtsova si institucion arsimor zgjedhur institucioni i tyre i ardhshëm shtetëror Circus Art emëruar pas MN Rumjantseva (GUTSEI). Ajo ka punuar në skenën e cirkut si gjimnastët kryejnë lloje të ndryshme të mashtrimeve. Me shfaqjet e tyre, aktorja ardhmja vizituar qytete të tilla si Londër dhe Paris. Përveç kësaj, Daria Hramtsova (aktore), ka përfunduar me sukses kurse në Universitetin ruse e Teatrit Arteve - GITIS.

Dhe ajo u bë një i diplomuar i GITR - humanitar Instituti i Radio Televizionit dhe emëruar pas MA Litovchina. Ajo ka studiuar departamentin e gazetarisë. Përveç arsimit, Daria vazhdoi të marrë pjesë në trajnim dhe ka arritur titullin e sportive caktimin e kandidatit Master të Sportit në gjimnastikë. Në përgjithësi, siç thonë ata, njerëz të talentuar - i talentuar në çdo gjë. Kjo provuar Hramtsova Daria.

Roli i tij debutues Dasha marrë, ndërsa ende një student. Pavarësisht nga fakti se roli i aspirant aktores mori natyrën episodik, vajza ishte me fat të mjaftueshme për të luajtur në filmin e famshëm-muzikore. Ishte drejtor Valeri Todorovski. Ne po flasim për një film si një "dudes".

Filmi përshkruan jetën e trazuar të rinjve 50-60 vjet të shekullit të kaluar. foto muzikore ju lejon të ndjehen problemet e subculture ideologjike të rinjve të asaj kohe dhe tregon atë në shembullin e një njeriu Sovjetik (karakter Mels, luajtur nga një aktor që aspirojnë Andrew Shahin) konvencionale. Ai bie në dashuri me një vajzë nga një kompani e përfaqësuesve të këtij subculture, pikëpamjet e të cilit nuk janë të krahasueshme me botëkuptimin e tij. Megjithatë, i riu vendosi të ndryshojë pikëpamjet e tyre dhe të zhytet në botën e tyre në emër të dashurisë. Video dhe foto nga të shtënat Daria Hramtsova të jetë në gjendje për të parë të gjithë.

Pas disa kohe, Dasha merr një punë si drejtor hedh në grupin e serisë së famshme televizive me titull "Shkolla Closed", drejtorët e të cilit ishin Asadulin O., O. dhe të dhënat C. shtetit. E gjithë hedhura u zgjodh pikërisht heroinë tonë. Pastaj Dasha vënë re tashmë si aktore dhe i kërkoi asaj që të tërhiqet në serinë televizive ruse. Zhanër i filmit serial - një roman mister. vajzë e talentuar ishte hedhur Kira.

Filmi "Shkolla Closed" e përshkruan jetën e mësuesve dhe nxënësve të shkollës elite konvikt, të vendosura në një rezidencë misterioze të vjetër në mesin pyll të errët.

Pas filmuar seri TV të njëjtat drejtorët ftuan Darya për të marrë pjesë në një projekt të ri - për të luajtur në versionin rus të filmit të famshëm serial spanjoll. Sigurisht, pranuar me kënaqësi Daria Hramtsova. "Ship" - një shfaqje madhërishëm. Ky është versioni i brendshëm i Spanjës "Ark". Foto tregon historinë e jetës së studentëve të rinj dhe të trajnuarve, të cilët janë dërguar në një udhëtim të trajnimit në një anije të madhe. Përpara personazhet janë duke pritur plot me ngjyra të ndritshme dhe ngjarjeve udhëtim i paharrueshëm.

Projekti i madh i quajtur "Ship" Daria merr rol shumë të vështirë të Vicki - vajzës i cili gjithë jetën e tij ka qenë e rrethuar me vëmendje dhe dashuri. Ajo ishte mësuar të, se të gjithë njerëzit thjesht shkrihen larg nga një prej sytë e saj, dhe seksi i drejtë xheloz e saj. Victoria ishte në gjendje për të manipuluar të gjithë, sidomos të rinjtë. Dasha nuk është shumë e lehtë është dhënë rolin e një karakter të tillë të ndërlikuar, por ajo përballuar me të shkëlqyeshme.

Për shkak të filmuar seri televizive popullor "Ship" aktorja e re ka fituar përvojë të çmuar në industrinë e filmit. Përveç kësaj, ajo filloi të gjithnjë e më të njohur dhe të ofrojnë role të reja.

Gjithashtu në vitin 2013, Daria Hramtsova luajti në zhanrin e fantazi, "The Dark World: ekuilibër," me regji nga Oleg Asadulina. Filmi tregon historinë se si bota e panjohur në kryeqytetin rus filloi të rrjedhje subjektet uritur që ushqejnë në fuqi jetës njerëzore, emocionet dhe ndjenjat e tyre. numri i tyre është vazhdimisht në rritje, dhe bota ishte në prag të shkatërrimit. Por dashuria e vërtetë është në gjendje për të rivendosur drejtësinë dhe për të shpëtuar botën.

Edhe pse Darya dhe luajti në këtë film nuk është roli kryesor, popullariteti i serisë së re shtoi famë dhe aktorja e re. Aktorja e re e 25 vjet, dhe shpresohet se roli i të gjitha këtyre filmave - është vetëm fillimi i karrierës së saj. Përveç kësaj, progresi nuk dëshiron të ndalet Hramtsova Daria.

 Sa për jetën jashtë e xhirimeve, ne mund të përmendim faktin se, pavarësisht moshës së tij të re, aktorja e re tashmë është martuar. Dhe, edhe divorci nuk ka të bëjë asgjë e saj për keqardhje, për shkak të kësaj martese ajo kishte një djalë të bukur Platonit, të cilin ajo e do shumë.

Image
Image
 
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat