Fifi shpërndan imazhe tërheqëse e veshur me fustan të kuq

Bota e Yjeve

Fifi shpërndan imazhe tërheqëse e veshur me fustan të kuq

Më: 14 dhjetor 2020 Në ora: 11:33
Fifi

Ajo është personazhi për të cilin po flitet në masë të madhe në faqet rozë.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Fifin, këngët e së cilës po marrin klikime të shumta në platformat digjitale.

Së fundmi, zeshkania ka zgjedhur të shpërndajë disa imazhe, në të cilat duket mjaft tërheqëse.

Image

Fifi është parë e veshur me një fustan të ngushtë e të kuq, çka bëri t’i theksoheshin linjat e formësuara trupore.

Për aksesorë nuk mungoi një kapele e lezetshme në kokën e saj, ngjyrën e së cilës e kishte përshtatur edhe me veshjen.

Sikurse edhe në shumicën e rasteve, makijazhi ishte në nivel profesional me nuanca të errëta.

Theksojmë se “Du & Ich” është projekti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me Bardhin dhe DJ Gimmi-O.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat