Nudo në vaskë, zhvishet Arilena Ara dhe nuk lë vend për imagjinatën

Bota e Yjeve

Nudo në vaskë, zhvishet Arilena Ara dhe nuk lë vend për imagjinatën

Më: 17 dhjetor 2020 Në ora: 10:46
Arilena Ara

Arilena Ara ka ngritur temperaturat me foto të nxehta në rrjetet sociale.

Këngtarja e njohur postoi një video teksa qëndronte nudo në një vaskë të mbushur me ujë, ndërsa i kishte kthyer kurrizin kamerës, duke mbuluar kështu pjesët intime.

Ajo dukej mjaft joshëse dhe tërheqëse në imazhin provokues, që e shoqëroi me titullin e këngës së saj të fundit: ‘A i sheh?’

Pak ditë më parë, Arilena Ara dhe Alban Skënderaj sollën bashkëpunimin e tyre të parë.

‘A i sheh’ u quajt kënga, që rezultoi mjaft e sukssesshme dhe u prit mjaft mirë nga publiku.

Këngëtari vlerësoi Arilena Arën, duke thënë se ajo është artistja e dytë femër, pas Miriam Canit me të cilën ka realizuar bashkëpunim.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat