E veshur me të brendshme te kuqe, Rihanna prezanton koleksionin për Shën Valentin dhe i lë të gjithë me gojë hapur

Bota e Yjeve

E veshur me të brendshme te kuqe, Rihanna prezanton koleksionin për Shën Valentin dhe i lë të gjithë me gojë hapur

Më: 14 janar 2021 Në ora: 12:39
Rihanna

Rihanna është një biznesmene, këngëtare dhe tashmë një modele shumë se suksesshme.

Ylli i popit zgjodhi të prezantonte vetë koleksionin e ri të të brendshme për Shën Valentinin.

Këngëtarja e famshme pozoi e veshur me të brendshme të kuqe seksi me dantella, duke “tërbuar ndjekësit”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Rihanna vuri në pah linjat e saj trupore dhe dukej mjaft joshëse.

Ajo prezantoi koleksionin me disa foto kolazh dhe një video provokuese, ku nuk le vend për imagjiantën.

“Bëni atë gjë që e doni më shumë. Nëse të bën të ndihesh mirë dhe të bën të ndihesh seksi, atëherë thjesht bëje,”- ishte mesazhi i saj për Ditën e Shën Valentin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat