Me gjoksin në plan të parë, Oriola Marashi mahnit ndjekësit me pamjen seksi

Bota e Yjeve

Me gjoksin në plan të parë, Oriola Marashi mahnit ndjekësit me pamjen seksi

Më: 16 janar 2021 Në ora: 22:21
Oriola Marashi

Ashtu si çdo herë tjetër, Oriola Marashi ndau mbrëmë pamje nga fotosesioni që po realizon.

Modelja shqiptare, mjaft active në rrjete sociale, publikoi në Instastory disa video, ku shfaqej duke pozuar para kamerave.

Ajo që tërhoqi menjëherë vëmendje ishte pikërisht veshja provokuese dhe shumë seksi e saj.

Image

Marashi shfaqej me një fustan shumë të hapur në pjesën e dekoltesë, e cila ishte edhe e zbukuruar me gurë të shndritshëm. Kështu, gjoksi atraktiv i saj ishte ai që binte menjëherë në sy.

Flokët dhe make up-i profesional e bënin edhe më joshëse pamjen e supermodeles.

Image

Bukuroshja prej disa kohësh është në një lidhje dashurie me futbollistin e njohur shqiptar, Eros Grezda.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat