Ana “çmend” ndjekësit, publikon foton e zhveshur nga vaska

Bota e Yjeve

Ana “çmend” ndjekësit, publikon foton e zhveshur nga vaska

Më: 17 janar 2021 Në ora: 00:16
Ana Cheri

Modelja ka joshur ndjekësit me pozat nga vaska.

Fotot e zhveshura nga vaska duket se janë kthyer në një trend për personazhët e njohur së fundmi.

Ana së fundmi ka publikuar disa fotografi ku shihet e shtrirë në vaskë teksa është e zhveshur totalisht.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AnaCherí (@anacheri)

Ajo ndau pamjet tejet sensuale nga vaska duke thënë se po kalon një fundjavë relaksuese.

Ndërsa ajo pranoi shumë komente pozitive ku e komplimentonin modelen për trupin dhe format.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat